Przejdź na koniec
Kraków-Swoszowice Kraków-Swoszowice Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Czarny-Dunajec Czarny-Dunajec Szczawnica Szczawnica Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój Muszyna Muszyna Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Uście-Gorlickie Uście-Gorlickie Strona główna Kraków-Swoszowice Kraków-Swoszowice Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój Czarny Dunajec Czarny Dunajec Szczawnica Szczawnica Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój Muszyna Muszyna Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój Uście Gorlickie Uście Gorlickie
...
...
...

Telewizja internetowa

Piwniczna- Zdrój. Spotkania nad Popradem - cykl filmów Dolina rzeki Poprad w zasięgu ręki! Poznaj atrakcje okolicy dzięki wyjątkowym filmom z cyklu "Spotkania nad Popradem". Wychodząc od dziwu przyrody jakim jest rzeka Poprad patrzymy na Piwniczną-Zdrój i jej okolicę.
Piwniczna Zdrój - Uzdrowiska Małopolski Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców, Gości i Turystów odwiedzających Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój do obejrzenia filmu i co najważniejsze do odwiedzenia nas o każdej porze roku.
Kokuszka w Beskidzie Sądeckim W 2020 r. przypadała 450 rocznica założenia wsi Kokuszka. Czym charakteryzuje się ta najmniejsza i najmłodsza wieś w Gminie Piwniczna-Zdrój? Odpowiedzi szukajcie w filmie.
Łomnica-Zdrój w Beskidzie Sądeckim Poznaj Łomnicę-Zdrój jedną z najstarszych wsi i najstarszych zdrojowisk Beskidu Sądeckiego. Dla niektórych również jedno z najbliższych sercu miejsc.
Piwniczna Zdrój Park Węgielnik-Skałki Specjalnie przygotowane ścieżki rekreacyjne z udogodnieniami w postaci drewnianych schodów i poręczy wiodą na szczyt wzniesienia, gdzie znajduje się aranżacja historyczna z odtworzonymi okopami z czasów II wojny światowej.
Miejsca rekreacyjne Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój Słoneczna aura zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i większej aktywności fizycznej .. Zapraszamy do korzystania z efektów realizacji projektu pn. " Budowa ogólnodostępnych miejsc rekreacji (dla rodzin z dziećmi ) w uzdrowisku Piwniczna-Zdrój"
Czesław Mozil & Górale Nadpopradzcy - Dalej jazda Panie Gazda Klip nagrany w Beskidzie Sądeckim na Szlaku Kultury Wołoskiej. Stary Sącz, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Wierchomla. Słowa utworu "Dalej jazda Panie Gazda" napisał Michał Zabłocki, muzykę Czesław Mozil.
"Ja po prostu kocham żyć" - Danuta Szaflarska Film zrealizowany w ramach konkursu „Elity ziemi sądeckiej II Rzeczpospolitej i ich losy” - edycja 2020.
Studio DTS: Wywiad z Burmistrzem Piwnicznej-Zdroju na temat turystyki w uzdrowisku Studio DTS: Wywiad z Burmistrzem Piwnicznej-Zdroju Dariuszem Chorużykiem na temat turystyki w uzdrowisku. Prowadzący: Wojciech Molendowicz Dobry Tygodnik Sądecki

Strona wykorzystuje pliki cookies


Używamy plików cookies aby zwiększyć funkcjonalnośc strony oraz zbierać statystyki odwiedzin witryny.

Zaakceptuj i kontynuuj.